עמוד הבית > בניית אתרים > בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים

האינטרנט נכנס זה מכבר לכל תחום בחיינו, אך טבעי הוא שגם בעולם המסחר העסקים והשיווק, הוא יתפוס חלק נכבד במגרש. הגישה לגבי האינטרנט היא כי "מי שלא שם לא קיים". לכן, כיום כל עסק שרוצה להמשיך להתקיים ולעמוד בתחרות צריך שיהיה לו אתר משלו.

מדוע להשקיע בבניית אתרים לעסקים קטנים?

כפי שכתבנו למעלה כל עסק, גם הקטן ביותר שרוצה למתג את עצמו כעסק מרוויח שחי ברוח התקופה ומתפתח בהתאם לחידושים צריך להקים לעצמו אתר. האתר משמש עבור פרסום ושיווק של העסק באינטרנט, למיתוגו כעדכני ואפילו יכול להיות כחנות וירטואלית המניעה אנשים לביצוע עסקה בפועל.

האתר נגיש ומגיע ללקוחות בכל רחבי המרחב הווירטואלי. לכן, גם אם מדובר בעסקים קטנים במיוחד הרי שלאחר שהאתר עולה לאוויר, מרחב הפעולה העסקי של אותם עסקים פרץ את גבולותיו והשוק הרחב נהיה זמין לו. כך עסקים קטנים אפילו יכולים למצוא עצמם תוך זמן מה גדלים ומתרחבים.

יתרון נוסף הינו שבאמצעות בניית אתר הלקוחות יכולים לרכוש סחורות מרחוק ובכך להקטין את עלויות השיווק ואחזקת חנות או מלאים גדולים. לכן, בניית אתרים לעסקים קטנים היא חיונית וחשובה להתפתחות העסק ולהמשך הצלחתו.

בניית אתרים לעסקים קטנים

כאשר מחליטים באופציה של בניית אתר לעסקים קטנים חשוב לזכור מהי המדיה המדוברת. מדובר במרחב שיש בו אלפי אפשרויות מאותו התחום, כשכל עסק הוא אפשרות אחת מבין אפשרויות רבות. לכן, יש להשקיע מחשבה רצינית באופן בו האתר נראה. עד כמה הוא אסטטי, נגיש ועד כמה הניווט בו קל וידידותי .

חשוב לדעת כי משך השהייה הממוצע באתר הוא שניות בודדות. בשניות אלו יש להציג מסר ברור שמוגש בצורה ידידותית. חשוב להציג את מירב האינפורמציה והנתונים שיגרמו לגולש להישאר באותו אתר ולא לגלוש לאתר אחר.

תהליך בניית אתרים לעסקים קטנים

באופן כללי התהליך של בניית אתרים לעסקים קטנים דומה לתהליך של כל בניית אתרים אחרת. השלב הראשוני הינו כאשר בעל העסק מחליט להקים אתר אינטרנט, לאחר מכן הוא בוחר חברה שתלווה את התהליך ותיתן את השרות המקצועי בבניה ובתחזוקת האתר.

לאחר בחירת החברה מגיע שלב הבנת הקונספט והעברתו לבוני האתר: מה אני רוצה לשים באתר, מה רוצה לשדר, איך רוצה שייראה ויזואלית, מהם הקישורים שאני מחבר לאתר ועוד.

לאחר שלב זה ניתן לתכנן את הלוגו והאווירה של האתר.

הכנת הסקיצה לעיון הלקוח זהו שלב משמעותי ביותר משום שלאחר מכן נותר רק לבצע שינויים ושיפורים לפני שהאתר עולה לאוויר. לאחר אישורו של הלקוח הדבר האחרון שנותר הינו לעשות מיתוג עסקי באינטרנט, אך זה כבר שלב העומד בפני עצמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש לנו עוד מאמרים מעולים

קידום אתרי מג'נטו

אתרי חנויות (AKA E-Commerce) הם הלקוחות העיקריים לאופטימיזציה וקידום ברוב ...

אסף כהן
13.08.2019
לקריאה

איך להפוך גולשים באינטרנט ללקוחות משלמים?

תשאלו כל בעל עסק מה הדבר שהכי קשה לו לעשות?  ...

אנידור חקק
10.07.2017
לקריאה