קידום אתרים אורגני בגוגל

 • ביטויים שמביאים להמרות – אנחנו לא מחפשים עבודה קלה – אנחנו ננתח את האתר שלך, את כמות החיפושים האורגנית בגוגל ונתאים לאתר שלך את הביטויים שיביאו לך את הלקוחות.
 • קידום אתרים אורגני בגוגל – אנחנו עובדים על פי הסטנדרטים של גוגל ומתאימים את עצמנו עם כל שינוי אלגוריתם. אנחנו לא עובדים עם תוכנות אוטומטיות ומספקים עבודה באיכות הגבוהה ביותר – ובכך מפחיתים את הסיכון לענישה מגוגל.
 • תוצאות לאורך זמן – קידום אורגני יעיל ויסודי לא רק ירים את האתר בתוצאות החיפוש בגוגל – אלא גם ישאיר אותו שם לאורך זמן – גם לאחר סיום העבודה.
 • תכנים וקישורים איכותיים – כשאנחנו כותבים את התכנים שלנו למטרת קידום אורגני - אנחנו כותבים אותם ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו לא כותבים אותם למנועי החיפוש אלא בעיקר לגולשים באתר. הקישורים שנביא לאתר שלכם לא יהיו מאתרים נידחים – אלא מהאתרים האיכותיים והרלוונטיים ביותר לאתר שלכם. כל קישור יעבור מספר מסננים שיבטיחו כי הוא מועיל ואיכותי ולא מזיק.
 • ניהול מוניטין – יש עליכם תוצאות שליליות בגוגל? אנחנו נדחק אותן למיקומים נמוכים ולא רלוונטים.

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

קידום אתרים אורגני בגוגל - מגדילים את כמות הגולשים באתר ועוזרים להגדיל את הרווחים

 • מיקוד - איתור ובחירת מילות המפתח האטרקטיביות ביותר
 • עבודה לפי סטנדרט קידום אתרים אורגני של גוגל
 • ביצוע אופטימיזציית אתר לגוגל הכוללת דוחות מפורטים וליווי צמוד
 • כתיבת תוכן תדמיתי ושיווקי ותוכן לקידום אתרים
 • בניית קישורים שיעזרו לאתר שלכם להתקדם בתוצאות חיפוש
 • דחיקת תוצאות שליליות ויצירת מיתוג חיובי באינטרנט
 • קידום אתרים אורגני לחנויות E-commerce בגוגל

כל בעל עסק הבין כבר מזמן שאם הוא לא קיים באינטרנט הוא פשוט לא קיים, וכך מאבד לקוחות רבים ומכאן גם אובדן הכנסה פוטנציאלית.

קידום אורגני בגוגל הולך ומקבל חשיבות והכרה בקרב בעלי עסקים. כל בעל עסק הבין כבר מזמן שאם הוא לא קיים באינטרנט הוא פשוט לא קיים, וכך מאבד לקוחות רבים ומכאן גם אובדן הכנסה פוטנציאלית. היידה מספקת עבורכם מעטפת אינטרנטית של תמיכה וטיפול באתר שלכם החל מבנייתו, קידומו ברשת, הזנת תוכן והפיכתו לאתר מוביל ומוכר.

חברת "היידה דיגיטל" מתמחה כבר שנים בליווי בניית אתרים מהיבט ההתאמה למנועי החיפוש (אופטימיזציה), ביצוע אופטימיזציות למנועי חיפוש, קידום אתרים אורגני באמצעות ניהול התוכן באתר, הבאת קישורים, ושינויים אונליין על פי שינויי האלגוריתמים של גוגל.

כשאתם משתמשים בשרותי חברה מקצועית לקידום אתרים, אתם נהנים מידע, ניסיון וצוות שלם המורכב מאנשי תוכן ואנשי אופטימיזציה שיידעו לספק את המענה הכולל לשירות SEO.

קידום אתרים באינטרנט הוא פרוייקט ארוך טווח אשר התוצאות שלו אינן מידיות. ולכן צריך סבלנות רבה בתהליך – אך ההצלחה שווה את כל הציפייה.

אנחנו ב"היידה" לעולם לא נבטיח לכם דברים שלא נוכל לעמוד בהם – ולכן עוד לפני תחילת פרוייקט קידום – אנחנו נבצע הליך אופטימיזציה לאתר, נחקור אותו, נבצע מחקר מתחרים ונזהה את נקודות החולשה והחוזקה של כל מתחרה – וכמובן של האתר שלכם.

אנחנו מבטיחים לכם עבוד קידום אתרים יסודית, נקיה ושקופה. אתם כלקוח תהיו חלק מהתהליך ותדעו על כל מהלך שאנחנו עושים. כל לקוח שלנו מקבל גישה לדאשבורד מפורט ושקוף שבו ניתן לראות בזמן אמת את מיקומי האתר בגוגל, תנועה באנליטיקס, ופירוט הפעולות שאנחנו מבצעים באתר – על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה קורה ומה יקרה באתר שלכם וכך לא יהיו הפתעות ותדעו תמיד שאתם מקבלים תמורה מלאה לכספכם.