כל מי שהקים אתר וורדפרס ומשתמש בו מעבר לכתיבת בלוג אישי או איזה אתר תמיכה לקידום אתרים יודע ששימוש בתבנית הבסיסית של WordPress אינו מספיק. יכולות התמרון והעיצוב בתבנית הזו הם די מינוריות. ניתן מקסימום לשנות קצת רקעים, תמונת כותרת וזהו. גם התבנית הבסיסית החדשה שיצאה ב2011 (TwentyEleven) היא אולי יפה ממבט ראשון – אבל לחלוטין לא פרקטית כשמתחילים להביט פנימה ולחקור את היכולות שלה.

תבנית Arras

תבנית Arras

מצד שני, תבניות וורדפרס טובות עולות כסף, ולפעמים כסף רב. ואם התבנית היא באנגלית – צריך להוסיף עוד סכום של כמה מאות שקלים למתרגם. ואם מצאנו תבנית וורדפרס בחינם – היא תהיה מזובלת בלינקים שאי אפשר להסיר לכל מני אתרים מפוקפקים ומקדמי אתרים שמנסים לתפוס טרמפ על האתר שלכם.

אז לנו ב"היידה – קידום אתרים" קצת נמאס לחפש ולא למצוא, אז עשינו בדיקה מהירה ומצאנו את תבנית ARRAS הפופולרית, שהיא בעצם תבנית וורדפרס למגזין. היא ממש יפה, ומתכנתיה המקוריים כבר התאימו אותה לעברית (RTL). אז הכל אמור להיות מושלם, לא? אז זהו… שלא.

הבעיה היא שהמתרגם המקורי שלקח את התבנית ותרגם אותה לעברית (כלומר לא רק העברת עימוד ימין – שמאל – אלא את כל ממשק הניהול) דחף גם הוא מלא קישורים בתחתית לכל מני אתרים. בעיננו, לא מצא חן שמחלקים תבנית כל כך טובה חינם – ואנשים מנסים לתפוס עליה טרמפ (למרות שמבחינת תרגום הוא עשה עבודה לא רעה)

אז הרמנו את הכפפה ותרגמנו בעצמו את כל תבנית ARRAS לעברית מהתחלה ועד הסוף. והחלטנו שכשירות לציבור אנחנו מחלקים אותה חופשי חופשי וחינם חינם לכל דורש – בלי לדחוף לינקים ופרסומות.

התבנית מותאמת לגרסת וורדפרס 3.2.1 בצורה מלאה, ותומכת בכל הפלאגינים הפופולאריים שאנחנו מכירים (כפתורי לייק, +1, all in one SEO, NextGEN Gallery, ועוד)

אז כפי שציינו, אנחנו אמנם לא דוחפים לכם לינקים ופרסומות, אבל אם אתם מחליטים להשתמש בתרגום שלנו – נשמח אם תוכלו לשתף את הגולשים שלכם גם כן בתבנית – ולתת קישור לעמוד הזה על מנת שיורידו את התבנית מאיתנו ויהנו גם.

להורדת תבנית וורדפרס ARRAS חינם לחצו על הכפתור

תבנית אראס להורדה

תבנית אראס להורדה

  • ונהנים מתבנית אראס מעולה בעברית בחינם!