עמוד הבית > כללי > קידום אתרי נדל"ן בגוגל

קידום אתרי נדל"ן בגוגל

תחום הנדל"ן הוא מאוד תחרותי, גם אונליין וגם במרחב הפיזי שבעולם "האמיתי". במציאות בה יש סוכני נדל"ן רבים, מתווכים, סוכנויות נדל"ן קטנות וגדולות וחברות נדל"ן רבות – כולם מנסים לתפוס לקוחות פוטנציאליים ונתח שוק – מציאת הלקוחות היא אתגר אמיתי. המשותף לשוכרים, קונים ומוכרים של נכסי נדלן הוא שמרביתם מתחילים את דרכם בחיפוש גוגל – כאן נכנס לתמונה שירות קידום אתרי נדל"ן בגוגל, שירות שיכול להקפיץ את האתר שלכם למעלה ולשפר משמעותית את הביצועים של האתר והעסק שלכם.

בהקשר של קידום אתר נדל"ן בגוגל, צריך לזכור כי מדובר על תחום בעל הקשר מקומי אינהרנטי – הרי מדובר על נכסים פיזיים הנמצאים במיקום גיאוגרפי מסוים. עובדה זו מהווה יתרון תפעולי ומעשי מסוים עבור אתרי נדל"ן המחפשים לשפר מיקומים וביצועים דרך קידום בגוגל, באמצעות מהלכים ספציפיים לשיפור תוצאות של חיפוש מקומי. אמנם השוק הישראלי קטן יחסית לשווקי ענק דוגמת ארה"ב ומדינות אירופיות גדולות, אך חיפוש מקומי בהחלט קיים בשוק המקומי ולצד מהלכי קידום נוספים, ניתן ליישם אופטימיזציית חיפוש מקומי כדי לתת לעסק הנדל"ן שלכם תוצאות איכותיות וסיכויים ברי קיימא להצליח, גם מול מתחרים גדולים מכם.

מה קידום בגוגל יכול לתת לאתר הנדל"ן שלכם?

כאמור, שוכרים, מוכרים וקונים פוטנציאליים לרוב יחפשו דבר ראשון בגוגל, הם יכולים לחפש מתווך או סוכנות נדל"ן, לחפש ביטוי ספציפי לגבי נכסים למכירה/השכרה/קנייה באזור מסוים, מידע על אזור נדלני מסוים וכן הלאה. האתרים בעלי הדירוג הגבוה ביותר, יוצגו ראשונים בגוגל, יחד עם אתרים המקודמים בעזרת מודעות ממומנות, אלו ככל הנראה יהיו גם האתרים שאליהם הגולשים יגיעו וישתמשו בשירותיהם. מכאן, קידום אתר נדל"ן בגוגל יכול לתת לכם:

  • לבלוט בשוק צפוף ותחרותי של סוכני נדל"ן ומתווכים בשוק הגיאוגרפי בו אתם פועלים – מה שיאפשר לכם להתחרות בענקיות נדל"ן וגם בפורטלים המובילים.
  • למשוך לידים איכותיים ורלוונטיים במיוחד לשירות אותו אתם מציעים – לפי התמקדות חכמה במונחי חיפוש רלוונטיים וחשובים לעסק הנדל"ן שאתם מפעילים.
  • אפשרות לתוצאות מהירות מחיפושי גוגל, דרך קידום ממומן של האתר לפי מונחי חיפוש רלוונטיים – אפשרות ריאלית ואפקטיבית לאתרי נדל"ן חדשים שרק עלו לאוויר.

קידום אתר נדל"ן במודל מותאם אישית

עולם הקידום בגוגל הינו רחב, תחרותי ומורכב, כאשר באופן כללי הוא כולל קידום אורגני בתוצאות החיפוש, קידום ממומן בחיפוש באמצעות מודעות טקסט המוצגות לצד התוצאות האורגניות וכמו כן אלמנטים של חיפוש מקומי כמו דף "העסק שלי בגוגל", חיפוש מקומי במובייל וכן הלאה. לכן, שירותי קידום אתרי נדל"ן בגוגל צריכים להיות לפי מודל מותאם אישית ועם אסטרטגיה ספציפית לאתר המסוים שאותו אתם רוצים לקדם, כאשר יש מגוון משתנים המשפיעים על מהות תהליך הקידום שיספק תוצאות אופטימאליות עם ניהול משאבים יעיל.

חשוב להבין שקידום בגוגל של אתר חדש לגמרי של סוכנות תיווך נדל"ן צעירה ובלתי מוכרת יהיה, לצורך העניין, שונה מהותית לעומת קידום של אתר קיים וותיק של סוכנות תיווך או פורטל נדל"ן שכבר יש לו בסיס משתמשים ולקוחות ומבקש להגדיל את פעילותו ולשפר את המיתוג שלו. דוגמאות לשירותי קידום אתרי נדל"ן בגוגל, בהתאמה אישית למהות וסוג האתר, כוללות למשל:

  • חבילה מלאה של קידום בגוגל: הפתרון המקיף למיקומים גבוהים בגוגל לעסקי נדל"ן, שירות קידום הכולל תוצאות מיידיות דרך מודעות ממומנות במיקומים גבוהים למונחי חיפוש חשובים (ניתן להרחיב גם לפרסום ביוטיוב, ברשת התוכן של גוגל ולפרסום רימרקטינג וכן הלאה) וגם תהליך קידום אורגני ארוך טווח לתוצאות ברות קיימא וארוכות טווח דרך SEO לאתר נדל"ן (יצירת תוכן מעולה, אופטימיזציה לאתר, מיתוג ויצירת מוניטין אמין וסמכותי לאתר).
  • קידום בגוגל לאתר נדל"ן המספק שירותים לעסקים (B2B): אתרי נדל"ן המספקים את שירותיהם ללקוחות עסקיים ולא פרטיים, צריכים פעמים רבות תהליך קידום מותאם אישית ושונה לעומת, למשל, אתר של סוכנות תיווך נדל"ן לפרטיים.
  • קידום אורגני וקידום באמצעות תוכן: תהליך המצריך אורך רוח והשקעת זמן, אבל עם תוצאות איכותיות ורלוונטיות מאוד וביצועים ארוכי טווח של האתר. יצירת תוכן מקצועי מעולה ובעל ערך משמעותי לגולשים, הפצתו באתר שלכם ובאתרים חיצוניים רלוונטיים ובמקביל יישום מכלול תהליכי SEO לקידום אורגני של האתר – זה בונה מותג, מייצר אמינות וסמכותיות ובעיקר מושך קהל יעד מדויק לשירות אותו אתם מציעים.

בתוך שירותים אלו יש שלל פעולות ותהליכים היוצרים יחד תשתית מותאמת אישית של קידום אתר נדל"ן בגוגל – אופטימיזציה טכנית של האתר עצמו, תוכן מעולה, לינקים, ביקורות לקוחות וגולשים, אופטימיזציית מילות מפתח מקיפה, אופטימיזציה של תמונות נכסים, התאמה למובייל, פעולות בחיפוש מקומי ועוד המון היבטים טכניים שיטיסו את האתר שלכם למעלה בשוק הנדל"ן התחרותי והקשוח.

אנחנו אוהבים תוכן. המאמרים והמדריכים שלנו יעזרו לכם להיות אנשי דיגיטל טובים יותר. היידה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש לנו עוד מאמרים מעולים

מה חשוב לדעת על קובץ רובוטס?

קובץ רובוטס הוא הכלי שבו נשתמש על מנת למנוע מהזחלן ...

צוות היידה
02.09.2019
לקריאה

קידום אתרי וויקס WIX

WIX פרצה לעולם האינטרנט עם כלי פשוט ויפהפה שנותן לכל ...

אנידור חקק
25.06.2019
לקריאה