עמוד הבית > בלוג > מה מייחד את חברת היידה

מה מייחד את חברת היידה

נוכחות דיגיטלית היא כלי בסיסי וחשוב בעבור כל עסק וחברה במאה העשרים ואחת, כאשר אתר האינטרנט של בית העסק מהווה את דלת הכניסה אליו, מרחב המיתוג והמידע שלו והאמצעי לחשיפה ולקשר עם לקוחותיו הקיימים והפוטנציאליים.

במטרה להוביל את אתר האינטרנט אל ראש תוצאות החיפוש במנועי החיפוש, נולד עולם הקידום האורגני. קידום אתרים אורגני בשונה מקידום ממומן נשען על אופטימיזציה של האתר- שעוד בטרם הניתוח המקצועי של המונח, מוביל פשוטו כמשמעו ליצירת אתר איכותי, מעניין, המספק לגולשים חוויית משתמש נוחה וידידותית, תוכן עשיר, מידע ועניין.

חברת היידה היא חברה מובילה בתחום קידום האתרים בישראל, אשר באמצעות ניסיון רב שנים וצוות עובדים מקצועי מן השורה הראשונה, מביאה לתוצאות מעולות בתחום הקידום האורגני, נוכחות דיגיטלית וחשיפה רחבה של עסקים בכל סדרי הגודל.

בין היתרונות והדגשים ההופכים את חברת היידה למובילה בעולם השיווק הדיגיטלי בכלל והקידום האורגני בפרט?

בחירת ביטויים לקידום

כל עבודת קידום אורגני מתחילה בניתוח השוק והביטויים המובילים אותם מחפשים הלקוחות הפוטנציאליים על פי תחום העיסוק. אנו בחברת היידה, משקיעים זמן רב, ומציגים ידע ומיומנות, בתחום חקר השוק ואפיון מילות המפתח, במטרה לדייק בבחירת הביטויים המתאימים ביותר לקידום האתר, במטרה ליצור הן ריבוי של כניסות וחשיפה אל האתר, ויחד עם זאת להבטיח לידים איכותיים וחשיפה ממוקדת לקהל היעד המתאים.

התוכן הוא המלך

קלישאה? לפעמים גם קלישאות מדייקות. אתר איכותי זקוק לתוכן איכותי. אנו מקפידים על כתיבה של תוכן איכותי אשר פונה לגולשים, לקוראים ולבעלי העניין ולא מנסה לפענח את האלגוריתמים של גוגל. אנו מאמינים כי מנועי החיפוש המתקדמים ידעו לזהות תוכן כאשר זה עשיר במידע, מקורי, מספק ערך מוסף לגולשים ומביא אותם להתעכב, לקרוא, לשתף. התוכן באתר הוא הכלי הן לקידום האורגני של האתר, והן למיצוב בית העסק כסמכות מקצועית בתחומו. בהיידה צוות כותבים מקצועיים, מוכשרים המגיעים ממרחב רב של עולמות תוכן, בהתאמה מלאה לכלל לקוחותינו.

קישורים

קישורים חיצוניים הם למעשה קישורים אשר מוטמעים באתרים אחרים ומזרימים גולשים אל האתר אותו נרצה לקדם. בבניית קישורים איכותיים האתר יזכה לכניסות רבות יותר של גולשים, ויזוהה על ידי גוגל ומנועי החיפוש כסמכות מקצועית מובילה, מה שיסייע בקידום שלו. אנו בהיידה מתמחים ביצירה והטמעה של קישורים איכותיים, באתרים בעלי נוכחות דיגיטלית וטראפיק רחב, המבטיחים תנועה וזרימה של גולשים לאתר המקודם ואת שיפור הדירוג שלו בגוגל.

תוצאות לאורך זמן

בשונה מהקידום הממומן אשר תקף לתקופת המימון בלבד, או מקידומים אורגניים המספקים תוצאה זמנית, שיטות העבודה היסודיות והמעמיקות של צוותי המקדמים בהיידה, מבטיחות קידום אפקטיבי ושימור של התוצאה לזמן רב, גם לאחר סיום פעולות הקידום וההתקשרות. בזכות הפיכת האתר לאיכותי והטמעה של אלמנטים שיגרמו לדירוג הגבוה שלו בגוגל, האתר ישמור על סמכותו המקצועית ותנועת הגולשים לטווח זמן ארוך, להנאת הגולשים ולטובת בית העסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש לנו עוד מאמרים מעולים

איך לקבוע Goal בגוגל אנליטיקס ל Contact Form 7

אחד הדברים החשובים בגוגל אנליטיקס זו האפשרות לקבוע יעדים. כלומר ...

אסף כהן
15.11.2012
לקריאה

מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם סטאטוס בפייסבוק וביתר הרשתות החברתיות?

**** הפוסט עודכן בתחילת שנת 2020 **** מה השעה הכי ...

אנידור חקק
15.01.2012
לקריאה