פרסום בפייסבוק - הכל מתחיל באסטרטגיה נכונה

  • מחקר קהלים –  כל קמפיין פרסום בפייסבוק מתחיל במחקר קהלים מקיף בו נאפיין יחדיו וננתח את קהלי היעד אליהם מכוון הקמפיין.
  • מגדירים את המסר הנכון לקהל הנכון – במציאות שבה המאבק על הלקוחות שלכם גדול מתמיד – מי שיידע לכוון את המסר הנכון לקהל הנכון – יזכה בלקוח.  לאחר מחקר וניתוח קהלי היעד, מנסח קופירייטר את המסרים האפקטיביים ביותר עבור כל קהל על מנת לייצר אינטראקציה גבוהה ויותר המרות.
  • בונים לכם קהל – סוד ההצלחה בקמפיין פרסום בפייסבוק הוא היכולת שלנו לבנות עבורכם צבא עוקבים נלהב ואוהד.  בשביל לעשות את זה , צריך לבנות אסטרטגיה נכונה והדרגתית לרכישת אמון הלקוחות.  התהליך כולל אסטרטגיית תוכן, מתן מידע וערך ללקוחות, הגדלת מספר הלייקים והתמקדות בקהל רלוונטי.
  • תוכן שבאמת נותן ערך ללקוח – רוצים שכולם ידברו על המוצר שלכם? תנו לנו להפוך אותו לויראלי.  באמצעות הכותבים האיכותיים שלנו, נבנה עבורכם אסטרטגיית תוכן שתתן ערך גדול לגולשים, תגדיל את החשיפה של המותג ותמשוך יותר קהל לאתר שלכם.
  • אופטימיזציה מתקדמת – אנחנו בהיידה מאמינים למספרים (סטטיסטיקות) בלבד.  זו הסיבה שהקמפיין שלנו עובר בקרה מתמדת לבדיקה מה עובד יותר טוב?  זו הסיבה שאנו בדרך כלל נוהגים לעצב כמה דפי נחיתה שונים ובאנרים שונים עם מסרים שונים.  כך, באופן שוטף אנו נוהגים לנתח ולנתב את הכספים למודעות ודפי הנחיתה שמניבים לכם יותר המרות ולקוחות משלמים.

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

שיווק בפייסבוק ואינסטגרם

פרסום בפייסבוק

אל תגידו "זה לא יעבוד לי"! לא סתם תקציבי פרסום בפייסבוק גדלים משנה לשנה.
פייסבוק חושף אתכם לקהל חדש שזקוק לשירות שלכם אך עדיין לא מכיר אתכם!

קהל הגולשים בפייסבוק רבגוני וכולל גולשים צעירים ובני נוער, סטודנטים, מבוגרים, אנשי מקצוע וכמובן בעלי עסקים ומותגים.
החשיפה האורגנית בפייסבוק לא מספקת וכדי להגיע לחשיפה ותוצאות צריך לשלם ולבנות קמפיין שיגיע לקהלים הנכונים.  יכולות הפילוח והטרגוט בפייסבוק מאפשרות לנו לפרסם בצורה הרבה יותר מדויקת ולהגיע למגוון קהלים עם מסרים שונים.

פייסבוק = PUSH ,  גוגל = PULL

בעוד פרסום ממומן בגוגל פועל לפי מנגנון פאסיבי, בו מחכים שהגולש יקליד שאילתת חיפוש ולפיה יוצגו בפניו מודעות ממומנות רלוונטיות, בפייסבוק הפרסום נעשה באופן אקטיבי (דחיפה) – כך שאנו יכולים לדחוף את המסרים שלכם לקהל שצריך אותם אך עדיין לא מכיר אתכם.

בפייסבוק ניתן לפרסם לקהל יעד מפולח על פי אינספור מאפיינים כמו:

שיווק בפייסבוק

אנחנו ב"היידה" מתמחים בניתוח קהלי יעד , בניית קמפיין עם מסרים מותאמים לקהלי היעד ואיסוף לידים של לקוחות רלוונטיים.

שיווק לקהל יעד

בקמפיין פרסום בפייסבוק משלמים על מה שחשוב לכם – חשיפה / הקלקות / לידים. באמצעות יכולות טרגוט מתקדמות ומגוון אפשרויות פרסום – אפשר לבדוק כל הזמן מה הדרך הטובה, היעילה והזולה ביותר להגיע לקהל שלכם.

שיטות פרסום בפייסבוק: